У Німеччині вимагають тиску на держави, що отримують вигоду від обходу санкцій проти рф

Всі новини

Дата

08 Бер 2024


Віцеканцлер Німеччини та міністр економіки Роберт Габек заявив, що необхідно зайняти більш жорстку позицію щодо країн, які отримують вигоду від ухилення росії від санкцій.

 

Під час візиту у Вашингтоні Габек заявив, що говорив з міністеркою фінансів США Джанет Єллен про кращу імплементацію обмежень проти Москви.

 

За його словами, одним із рішень може стати "більш серйозна розмова з державами, що, як ми знаємо, отримують вигоду від ухилення від санкцій".

 

"Вони також мають свої інтереси, продаючи свою сировину, товари, критичні мінерали та енергію на світовому ринку – тож тут ми не безсилі", – переконаний він.

 

Віцеканцлер Німеччини висловив упевненість, що країни G7 або країни, які підтримують Україну, діятимуть відповідним чином, а також додав, що нинішня система звітування компаній, які підозрюються в ухиленні від санкцій, може бути недосконалою.

 

"Але ми також можемо змінити ситуацію, щоб митники, якщо у них є інформація, йшли до самих компаній та казали: "Покажіть нам замовлення, покажіть нам інвентаризацію", – зауважив Габек.

 

Джерело: Європейська правда, Bloomberg