МЗС Латвії пропонує перевірити ключові латвійські компанії на зв’язки з росією

Всі новини

Дата

02 Лют 2024


Міністерство закордонних справ Латвії звернулось до профільних відомств з пропозицією перевірити зв’язки керівних структурах провідних латвійських компаній із росією, білоруссю або іншими країнами, які підтримують агресію проти України.

 

Міністерство пропонує перевірити наявність, чи присутні в керівних структурах ключових латвійських компаній та організацій громадяни росії, білорусі або інших третіх країн, які "прямо чи опосередковано підтримують російську агресію проти України або можуть бути пов'язані з російськими державними інституціями, а також чи мають вони зв'язки з ними".

 

"У разі виявлення таких осіб та їхнього зв'язку з агресією путінського режиму МЗС запропонує застосувати до них обмежувальні заходи Європейського Союзу", – додали в Міністерстві закордонних справ Латвії.

 

Очільник міністерства Кріш’яніс Каріньш назвав ініціативу продовженням роботи, мета якої – виявити й запобігти перебуванню в Латвії "громадян росії або інших третіх країн, пов'язаних з режимом путіна та його агресією проти України".

 

"Ця робота триває, і з цією метою ми звернулися до профільних міністерств з проханням оцінити, чи займають громадяни третіх країн, які підтримують режим путіна та його агресію проти України, високі посади у важливих латвійських компаніях", – додав він.

 

Джерело: Європейська правда, МЗС Латвії