Міністерство фінансів США надіслало до 30 країн повідомлення про 100 кораблів, яких підозрюють у порушенні нафтових санкцій проти рф

Всі новини

Дата

13 Лис 2023


Міністерство фінансів США надіслало до 30 країн повідомлення про сотню кораблів, яких підозрюють у порушенні цінових обмежень на російську нафту. Це найбільший крок з боку Штатів після запровадження ліміту цін на російську нафту.

 

Країни G7, Європейський Союз і Австралія в грудні 2022 року обмежили експорт російської сирої нафти морем, якщо її ціна становить понад $60/барель. Західним компаніям заборонили надавати такі послуги, як транспортування, страхування та фінансування нафти, що продається вище за встановлену вартість.

 

Деякі з танкерів, які зараз досліджуються, брали участь у вивантаженні російської нафти з тихоокеанського порту Козьміно, а інші завантажувалися в порту Приморськ у Фінській затоці.

 

Минулого місяця США також запровадили санкції проти власників двох танкерів, які перевозили російську нафту за ціною, вищою за ліміт, що є першим значним виконанням цього заходу.

 

Джерело: Reuters