У Мінфіні США розповіли, в які "слабкі місця" росії намагаються бити санкціями

Всі новини

Дата

29 Тра 2024


Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо розповів, що американські санкції стосовно росії нині зосереджуються насамперед на банках, які Москва використовує для обходу вже наявних обмежень і купівлі необхідних для виробництва зброї товарів.

 

Адейемо зауважив, що Кремль доручив російським розвідувальним службам знайти способи обійти санкції та експортний контроль США.

 

"Ось чому ми дедалі більше зосереджуємося не лише на компаніях, які продають ці товари (подвійного призначення росії. – Ред.), але й на фінансових установах як ключових посередниках", – додав він.

 

Заступник голови американського Мінфіну пояснив, що росія нині уникає використання великих банків у третіх країнах і натомість звертається до менших установ, "які, можливо, мають менш досконалі відділи комплаєнсу" – тобто не так ретельно стежать за дотриманням санкцій.

 

"Ми зараз просимо великі фінансові установи і банки, що обслуговують кореспондентські відносини з меншими банками, змусити їх посилити свої процедури перевірки, аби намагатись завадити росію отримати доступ до цих товарів (подвійного призначення. – Ред.)", – сказав Адейемо.

 

Джерело: Європейська правда