Антигуа і Барбуда продасть з молотка яхту російського олігарха вартістю $81 млн

Всі новини

Дата

07 Бер 2023


Влада Антигуа і Барбуди збирається виставити на аукціон яхту, яка нібито належить російському олігарху Андрєю Гурьєвуі вартість якої оцінюють у 81 млн доларів. Про це повідомляє The Guardian, з посиланням на заяву офісу прем'єр-міністра Антигуа і Барбуди Гастона Брауна.

 

"Протягом 10 днів у газетах та інших ЗМІ буде опубліковано повідомлення про продаж судна Alfa Nero в рамках закону про примусовий продаж. Якщо власник судна не з'явиться протягом цього періоду, уряд Антигуа та Барбуди продасть його тому, хто запропонує найвищу ціну", – йдеться у заяві офісу Гастона Брауна, на яку посилається The Guardian.

 

Своєю чергою міністр інформації, радіомовлення, телекомунікацій та інформаційних технологій Антигуа та Барбуди Мелфорд Ніколас заявив, що яхта стоїть покинутою в порту Фалмут з лютого 2022 року.

 

За версією Мінфіну США, Alfa Nero була придбана Гурьєвим, внесеним до списків санкцій американської та британської влади, у 2014 році за $120 млн.

 

Андрєй Гурьєв – російський мільярдер, колишній генеральний директор компанії «ФосАгро», політик, з 2001 по 2013 роки – член Ради Федерації від Мурманської області.

 

Входить до рейтингу журналу Forbes із 2005 року. У 2020 році журнал Forbes оцінив статки Гурьєва в $4,1 млрд. У рейтингу найбагатших людей Росії він займає 25 рядок.

 

Джерело: Дзеркало тижня